עלינו: טלסטאר הנה חברה מקצועית המתמחה בתכנון, יעוץ, מכירה, והתקנה של בית חכם, חשמל חכם, מערכות קולנוע ביתי, מערכות סטריאו ומערכות מוזיקה מרכזית.

תחומי עיסוק: תכנון, יעוץ, התקנה ומכירה של מערכות בית חכם, חשמל חכם, מערכות קולנוע ביתי, מערכות מוזיקה מרכזית, רמקולים מכל הסוגים:
רמקולים מעוצבים
רמקולים שקועים
רמקולים סמויים
– רמקולים סטליטים
רמקולים ריצפתים
ועוד. כמו כן תמצאו אצלנו מבחר ענק של פתרונות אקוסטים אסטטיים לחללי מגורים/ עבודה, מערכות שליטה ובקרה ממוחשבות ומערכות אינטגרציה מלאה לבית חכם.

ניהול ובעלות:

החברה נוסדה ב- 1964, והינה מחלוצות בתחומים אלו. החברה בבעלות משפחתית פרטית המנוהלת ע"י דוד יגל, דור שלישי למייסדים, שמתמחה ועוסק בתחום מעל 30 שנה.

חזון: חברת טלסטאר מתחייבת לייעץ, לתכנן ולהתקין את הפתרון האופטימאלי הטוב ביותר תוך התאמה אסטטית ופרקטית לצרכיו המיוחדים של הלקוח ועמידה במסגרת תקציבו.

חברת טלסטאר אינה מחויבת ו/או נתמכת ו/או שייכת ליבואן כלשהו, עובדה המאפשרת לה לספק את הייעוץ המקצועי והאמין ביותר תוך התאמת הפתרונות המתקדמים והמשתלמים ביותר לצרכי הלקוח באשר הוא. הירידה לפרטים, הביצוע והשרות לאחר המכירה הם מסימני ההיכר של טלסטאר, ויעידו על כך לקוחותנו הרבים.במשך פעילות של יותר מ 50 שנה צברנו רקורד עשייה רחב הכולל גם מאות בתים מהיוקרתיים והיקרים בישראל.

אנו מתכננים, מייעצים ומתקינים את כל נושא הבית החכם, חשמל חכם ואינטגרציה והאודיו-וידאו בוילות ודירות בכל הארץ.                                     צוותי ההתקנה העומדים לרשותנו ביצעו פרויקטים גדולים ומורכבים באיכויות מהגבוהות בעולם ומעל למקובל בישראל. אנו משתפים פעולה עם מיטב המתכננים בארץ לרבות מעצבי פנים מחו"ל (איטליה ואנגליה). חלק מהפרויקטים מצולמים וניתן להתרשם מהם באתר שלנו  תחת "בפרוייקטים נבחרים".

מותגים: אנו משתמשים בציוד הטוב ביותר הקיים בתחום. חלקו נרכש בשוק המקומי וחלקו מיובא על ידנו במיוחד עבור לקוחותינו. התכנון מתבצע יחד עם הלקוח בהתאם ליכולותיו וצרכיו. אנו שמים דגש על ההתמחות של כל ספק:

חשמל חכם ובית חכם של Vitrea, Control4, Crestron,RTI,KNX.

רסיברים ומגברים של Yamaha,Denon,Pioneer,Onkyo.

רמקולים של Artcoustic Sonance,Niles,Speakercraft, Warfedale,Canton,Mission,Advent.

טלויזיות של Samsung, Panasonic,TCL,Skyworth,LG.

מקרנים של Infocus,Optoma,Sony, Epson.